Modelja e njohur realizon fotosesion në një vend tropikal veshur në rroba banje - Bota Sot
Modelja e njohur realizon fotosesion në një vend tropikal veshur në rroba banje

Bota e Yjeve

Modelja e njohur realizon fotosesion në një vend tropikal veshur në rroba banje

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 00:54
Candice Swanepoel

Ajo është një supermodele, ndërsa portreti i saj është paraqitur në kampanja të panumërta.

Candice Swanepoel ka realizuar fotosesion të ri, për linjën e saj të bikinit “Tropic Of C”, shkruan DailyMail.

Ylli i kopertinës së “Vogue”, 30 vjeç, theksoi linjat e saj teksa po fotografohej pranë një palme.

Modelja u fotografua në bikini të zeza, teksa ekspozoi këmbës seksi duke pozuar nga pjesa e prapme.

Engjëlli i “Victoria’s Secret” lançoi markën e saj të bikini gjatë vitit të kaluar dhe si gjithmonë, është modelja më e mirë për markën e saj.

Kujtojmë që së fundi ajo mori vëmendje në qilimin e kuq të AmfAR në një gala mbrëmje në Nju Jork.

Image
Image

Candice është gjithashtu nënë e dy fëmijëve, ndërsa thuhet se në nëntor të vitit të kaluar ka ndarë rrugët me partnerin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...