Daphne Joy po shkëlqen, dukja e saj vëmendjen rrëmben! - Bota Sot
Daphne Joy po shkëlqen, dukja e saj vëmendjen rrëmben!

Bota e Yjeve

Daphne Joy po shkëlqen, dukja e saj vëmendjen rrëmben!

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 18:49
Daphne Joy

Linjat e saj dhe dukja mahnitëse e bëjë çdo herë pjesë të mediave rozë.

Bëhet fjalë për Daphne Joy e cila në çdo paraqitje a arrin të marr vëmendjen e duhur.

Modelja e njohur edhe në imazhet e publikuara së fundi ka ardhur tejet joshëse derisa ka shkëlqyer nënë rrezet e diellit.

Daphne e cila numëron mbi 1 milion ndjekës në ‘Instagram’ njihet edhe për pozat provokuese e të cilat janë të shpeshta.

Image
Image

Ndryshe, modelja është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin, 50 cent.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...