Ish-zëdhënësja e PD përjeton ditët me të lumtura të jetës, ja lajmi i bukur - Bota Sot
Ish-zëdhënësja e PD përjeton ditët me të lumtura të jetës, ja lajmi i bukur

Bota e Yjeve

Ish-zëdhënësja e PD përjeton ditët me të lumtura të jetës, ja lajmi i bukur

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 06:28
Laura Vorpsi

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, është bërë nënë për herë të dytë teksa lajmin e shtatzanisë Laura për gjithë këto muaj e ka mbajtur të fshehtë.

Juristja dhe biznesmeni Theodhor Cami janë bërë prindër të një djali.

Ardhja në jetë e vogëlushit i ka gëzuar shumë çiftin dhe të gjithë familjarët dhe miqtë e tyre. Laura dhe Theodhori janë prindër edhe të një vajze me emrin Krisa e cila është 2 vjeç.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...