Nicole Scherzinger shkëlqen me pamjen e saj në Hollywood Beauty Awards - Bota Sot
Nicole Scherzinger shkëlqen me pamjen e saj në Hollywood Beauty Awards

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger shkëlqen me pamjen e saj në Hollywood Beauty Awards

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 11:56
Nicole Scherzinger

Edhe Nicole Scherzinger eci përmbi qilimit të kuq për 5 vjetorin e Hollywood Beauty Awards dielën, me një fustan të gërshetuar në “figura gjeometrike”, dhe pa mëngë, ajo e mbuloi trupin e saj nga beli e poshtë me pëlhurë të qartë që i dha ‘ndriçim’ ngjarjes.

Ishte hera e parë që 40-vjeçarja ishte parë që kur u raportua se një video intime iu hodh në internet nga hakerat, me ish të dashurin e saj Lewis Hamilton.

Videoja e telefonit celular tregon çiftin, i cili u nda në vitin 2015, duke u shtrirë në një shtrat së bashku, të 'puthur dhe përqafuar' me njëri-tjetrin.

Ylli pop nuk tregoi shenja të shqetësimit në eventin e së dielës.

Pas një marrëdhënieje tetëvjeçare, çifti i profilit të lartë vendosi të ndahej për herë të katërt dhe përfundimtar në 2015.

Ajo e mbuloi trupin e saj nga bel poshtë me pëlhurë të qartë që popped nën dritat e ndritshme të ngjarjes.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...