‘Nxehet’ Leonora Jakupi, shfaqet provokuese kështu nuk iu ka ra ta shihni - Bota Sot
‘Nxehet’ Leonora Jakupi, shfaqet provokuese kështu nuk iu ka ra ta shihni

Bota e Yjeve

‘Nxehet’ Leonora Jakupi, shfaqet provokuese kështu nuk iu ka ra ta shihni

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 22:30
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi ka publikuar një foto si rrallë herë.

Këngëtarja, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Së fundi, ka publikuar një foto veshur me rroba lëkure ajo po duket tejet në formë.

Image

Ajo ka vënë në pah  gjoksin si dhe ka marrë një pozë provokuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...