Devon ngrit temperaturat në Miami - Bota Sot
Devon ngrit temperaturat në Miami

Bota e Yjeve

Devon ngrit temperaturat në Miami

Nga: Bota sot Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 23:44
Devon Windsor

Ajo ka mahnitur të gjithë me paraqitjet e saj në shout e  Victoria's Secret në gjashtë vitet e fundit.

Dhe të hënën, Devon Windsor mori gjithë vëmendjen kur ajo u paraqit në plazhin e Miamit, përcjell Bota sot.

Ylli dukej e mahnitshme në bikini, duke treguar linjat trupore për mrekulli.

Modelja kishte veshur bikini dypjesësh, në të cilat tregoi të pasmet seksi, këmbët e gjata dhe gjoksin joshës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...