Bella Hadid shkëlqen në të kuqe - Bota Sot
Bella Hadid shkëlqen në të kuqe

Bota e Yjeve

Bella Hadid shkëlqen në të kuqe

Nga: Bota sot Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 09:57
Bella Hadid

Ajo mori pjesë në një event, Bulgari XX në Romë, Itali.

Modelja 22 vjeçare mahniste me dukjen e saj, me një fustan ngjyrë të kuqe, me flokë të mbledhur dhe me një grim te lehtë që rrezatonte në fytyrën e saj, përcjell “Bota Sot”.

Bella ishte në mesin e njerëzve të famshëm si Liam Payne, Naomi Campbell etj.

Vizita e Bella vjen vetëm disa orë pasi lajmet dolën kur Karl vdiq në moshën 85 vjeçare në Paris, të martën pas një beteje me kancerin pankreatik.

Ajo pranoi se ishte lënë e shkatërruar pasi Karl Lagerfeld kishte vdekur.

Modelja, e cila kishte punuar ngushtë me projektuesin, pranoi se ajo ishte mërzitur kur ka dëgjuar në lajmet se stilistit Karl kishte vdekur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...