Mikja e ngushtë zbulon gjininë e foshnjës së Meghan Markle - Bota Sot
Mikja e ngushtë zbulon gjininë e foshnjës së Meghan Markle

Bota e Yjeve

Mikja e ngushtë zbulon gjininë e foshnjës së Meghan Markle

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 13:42
Meghan Markle

‘Arratisja’ e Meghan Markle në ‘New York, vetëm pak javë para lindjes së foshnjës së saj, mori vëmendjen e mediave, megjithëse dukesha u përpoq ta mbante të fshehtë.

Siç edhe u tha, arsyeja e largimit për pak ditë nga Anglia ishte një festë që shoqet e ngushta të Meghan kishin organizuar për ardhjen në jetë të fëmijës së parë të saj.

Festa u mbajt mbrëmjen që shkoi dhe pas saj, argëtimi për dukeshën ka vazhduar.

Ajo së bashku me miket e saj Serena Williams dhe Abigail Spencer kanë lënë hotelin dhe kanë drekuar së bashku ditën e djeshme.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte se Abigail në festën e Baby Showeri-t mbantë në dorë një çantë që ishte dhurata që mikja e saj e ngushtë po i dërgonte.

Dhurata që ishtë në çantë ishte në ngjyrën blu dhe të gjithë hodhën dyshime se Dukesha e Sussex është në pritje të një djali.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...