Marina Farën s’do ta njihni mbas ndryshimit në look - Bota Sot
Marina Farën s’do ta njihni mbas ndryshimit në look

Bota e Yjeve

Marina Farën s’do ta njihni mbas ndryshimit në look

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 13:43
Marina Fara

E bukur seksi provokuese janë fjalët që mund të përshkruajnë më së miri vajzën më të komentuar të showbizit kohët e fundit.

Marina Fara ka ditur gjithnjë të tërheq vëmëndjen dhe arma e saj më e fortë janë fotot.

Ajo prej kohësh është parë me flokët brun dhe të gjatë por së fundmi ajo i ka  habitur të gjithë ndjekësit e saj me ndryshimin në look.

Siç shihet nga postimet të bëra në Instastory nga Marina ajo ka zgjedhur të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe nga brune të bëhet bjonde.

Ky ndryshim është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj ku dhe prej tyre ka marrrë shumë komente pozitive.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...