Abbey Clancy shkëlqen si shtatzënë në tapetin e kuq të Brits - Bota Sot
Abbey Clancy shkëlqen si shtatzënë në tapetin e kuq të Brits

Bota e Yjeve

Abbey Clancy shkëlqen si shtatzënë në tapetin e kuq të Brits

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 09:41
Abbey Clancy

Ajo është një nga yjet shtatzëna më glamuroze të shoubizit.

Dhe Abbey Clancy dëshmoi se shtatzënia e ka bërë të duket edhe më mahnitëse, derisa arriti në tapetin e kuq në BRIT Awards 2019 në The O2 Arena, të mërkurën mbrëma, përcjell Bota sot.

Ajo u paraqit tejet seksi në një fustan të gjatë, të gjelbër që shkëlqente, derisa mbante barkun e fryrë me duar.

Bukuroshja kishte ekspozuar këmbët e gjata seksi përmes së çarës së fustanit.Ndërsa në festën pas ceremonisë, ajo u pa e veshur në një fustan të zi, ku iu bashkua festës së Dua Lipës./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...