Mungoi në Brits, Rita merr gjithë vëmendjen në Los Angeles - Bota Sot
Mungoi në Brits, Rita merr gjithë vëmendjen në Los Angeles

Bota e Yjeve

Mungoi në Brits, Rita merr gjithë vëmendjen në Los Angeles

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 09:48
Rita Ora

Ajo është përcaktuese e trendit në tapetin e kuq.

Dhe Rita Ora edhe njëherë mori gjithë vëmendjen, derisa mori pjesë në VH1 Trailblazer Honors, të mërkurën mbrëma në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Ylli 28 vjeçar dukej për mrekulli në një kostum interesant, në të cilin ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah këmbët seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...