Adriana Lima shfaq këmbët e saj në një fustan neoni dhe të zi - Bota Sot
Adriana Lima shfaq këmbët e saj në një fustan neoni dhe të zi

Bota e Yjeve

Adriana Lima shfaq këmbët e saj në një fustan neoni dhe të zi

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 13:21
Adriana Lima

Hollywood For Science Gala 2019, i cili mbështet Institutin e Mjedisit dhe Qëndrueshmërisë UCLA, u zhvillua të enjten natën në Los Anxhelos.

Dhe drejt qilimit të kuq ishte edhe supermodelja Adriana Lima, e cila habiti sepse shkëlqente në një fustan të zi të kombinuar me ngjyrë neoni të gjelbër që shfaqte këmbët e saj të gjata dhe të dendura.

Modelja 37-vjeçare goditi qilimin së bashku me Courteney Cox në një kostum të zhytur dhe Jasmine Tookes në një fustan të bardhë dhe ari të modeluar me një theks të ndriçuar.

Image
Image

 

 
 
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...