Njihet për asetet bombastike, Demi Rose tregon sekretin si ia arriti - Bota Sot
Njihet për asetet bombastike, Demi Rose tregon sekretin si ia arriti

Bota e Yjeve

Njihet për asetet bombastike, Demi Rose tregon sekretin si ia arriti

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 17:35
Demi Rose

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet.

Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.

Bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.

Image

“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për The Sun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...