Bella Hadid sfilon me një pamje interesante në Milano - Bota Sot
Bella Hadid sfilon me një pamje interesante në Milano

Bota e Yjeve

Bella Hadid sfilon me një pamje interesante në Milano

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 19:32
Bella Hadid

Modelja e famshme, Bella Hadid, sërish ka rrëmbyer vëmendjen e mediave.

Ajo ka sfiluar në Javën e Modës në Milano me një grim dhe frizurë interesante.

Image
Image

Për më shumë shikoni fotografitë e modeles e shfaqur si sirenë këtë here.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...