Luana s’i lë asgjë imagjinatës, vjen më seksi se kurrë me bikini - Bota Sot
Luana s’i lë asgjë imagjinatës, vjen më seksi se kurrë me bikini

Bota e Yjeve

Luana s’i lë asgjë imagjinatës, vjen më seksi se kurrë me bikini

Nga: Bota sot Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 16:51
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Luana Vjollca, po vazhdon të shijojë pushimet e nxehta në ishujt Maldive.

Bukuroshja bjonde nga atje po ngacmon imagjinatën e ndjekësve, përcjell Bota sot.

Në pozën e re të publikuar në rrjetet sociale, Luana është shfaqur më seksi se kurrë, teksa ka pozuar vetëm me bikini të kuqe.

Format e saj janë vërtetë për zili.

Paraprakisht, ajo ishte në pushime dimërore në Austri me motrën e saj, Marinën./BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...