Të gjithë sytë kah Oriola Marashi - Bota Sot
Të gjithë sytë kah Oriola Marashi

Bota e Yjeve

Të gjithë sytë kah Oriola Marashi

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 20:24
Oriola Marashi

Oriola Marashi, vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në Instagram e cila ‘ndezë’ rrjetin me imazhet që publikon.

E sot, modelja ka pozuar në mes të rrugës në një kostum gri pamja dhe linjat trupore të së cilës janë për tu admiruar.

Në llogarinë e saj, Instagram ndiqet nga mbi 200 mijë ndjekës për të cilët nuk heziton të shfaqet provokuese.

Modelja e cila u bë e njohur falë reperit, Noizy, pothuajse gjithnjë rrëmben vëmendjen e publikut.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat