Oriola prezanton tezen e saj, por nuk po i besojmë dot syve - Bota Sot
Oriola prezanton tezen e saj, por nuk po i besojmë dot syve

Bota e Yjeve

Oriola prezanton tezen e saj, por nuk po i besojmë dot syve

Më: 1 mars 2019 Në ora: 07:28
Oriola Marashi

Tezja e modeles së njohur Oriola Marashi quhet Paula Jakaj.

Eshtë teze vërtet por duket si një vajzë shumë e njomë në adoleshencën e saj.

Këtë prezantim me fansat modelja Oriola Marashi e ka bërë në një postim në instastory, ku dhe shkruan:

A ju besohet dot që kjo është tezja ime? As mua! Paula njeriu që dua më shumë në botë."

Tezja e Oriolës shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër dhe atlete. 

Na ka lënë pa fjalë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...