Diana Avdiu shkëlqen me B.Y.U nga Vjollca Lllapashtica - Bota Sot
Diana Avdiu shkëlqen me B.Y.U nga Vjollca Lllapashtica

Bota e Yjeve

Diana Avdiu shkëlqen me B.Y.U nga Vjollca Lllapashtica

Nga: M.GJ Më: 2 mars 2019 Në ora: 12:49
Diana Avdiu

B.Y.U apo Build Yourself Up, që e përshtatur në shqip do të ishte ndërtoje veten tënde, bëju e fortë si grua e suksesshme ndërtohu me një themel qoftë edhe me gurët që të tjerët të kanë hedhur.

Kjo është ideja e kreacioneve fantastike më të reja të stilistes së famshem shqiptare Vjollca Llapashtica.

Ajo edhe këtë herë veshjet e saj unike ia ka besuar bukurisë dhe elegancës së missit të bukur shqiptar Diana Avdiu.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...