Lia Stublla prezanton koleksioni e ri, motra e saj do ua merrë mendtë nga bukuria - Bota Sot
Lia Stublla prezanton koleksioni e ri, motra e saj do ua merrë mendtë nga bukuria

Bota e Yjeve

Lia Stublla prezanton koleksioni e ri, motra e saj do ua merrë mendtë nga bukuria

Më: 9 mars 2019 Në ora: 14:03
Drita Stublla

Lia Stublla e ka prezantuar koleksionin e ri. Në fakt ky koleksion është i dedikuar për maturante.

Atë e prezanton në mënyrën më të mirë motra e saj, e bukura Drita Stublla.

Me linjat e saj perfekte, fustanat e Lias duken edhe më të bukur në këtë koleksion.

Të gjitha dizajnet, me shumë ngjyra dhe plot zgjedhje, maturantet kanë alternativa të zgjedhin për të dukur sa më bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...