Mila Kunis modeste në premierën Wonder Park në LA - Bota Sot
Mila Kunis modeste në premierën Wonder Park në LA

Bota e Yjeve

Mila Kunis modeste në premierën Wonder Park në LA

Më: 11 mars 2019 Në ora: 09:41
Mila Kuins

Ajo ia jep zërin një prej personazheve në filmin e animuar Wonder Park .

Personazhi i shumë filmave, të dielën, Mila Kuins ishte ylli i shfaqjes në premierën e filmit në Los Anxhelos. përcjellë "Bota Sot".

Aktorja, 35 vjeç, e ndoqi qilimin e kuq në pasdite me diell me një dukje jashtëzakonisht modeste, me një këmishë pa mëngë dhe pantallona të zi të përshtatura deri në kyçin e këmbës.

Flokët e saj të errëta që formonin valë të lirshme të mbajtura në njërën anë. Ajo e kompletoi pamjen e saj me një palë këpucë të gjata.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...