Miranda Kerr me foto të reja për revistën Gritty Pretty - Bota Sot
Miranda Kerr me foto të reja për revistën Gritty Pretty

Bota e Yjeve

Miranda Kerr me foto të reja për revistën Gritty Pretty

Nga: Bota sot Më: 11 mars 2019 Në ora: 10:54
Miranda Kerr

Ajo është një nga supermodelet më të famshme në botë.

Miranda Kerr, 35 vjeçe, dukej e pabesueshme kur modeloi një seri kërkimesh për një revistë të modës së lartë, për revistën Gritty Pretty, përcjellë "Bota Sot".

Ajo dukej bukur, duke veshur një bluzë gjysmë të thurur për një shkrepje të aparatit fotografik, duke u ndryshuar më pastaj me një kostum jeshil të modes së fundit.

Kujtojmë se, Miranda lindi djalin e saj të dytë, Hart, në maj 2018 me bashkëshortin e saj, themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, 28 vjeç.

Çifti u kurorëzua në një ceremoni ‘fshehtë’ në oborrin e shtëpisë së biznesmenit miliarder në zonën e Brentwood të Los Anxhelos në maj 2017, përpara vetëm 45 familjarëve dhe miqve.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...