Meghan Markle zgjodhi një fustan me çmim të arsyeshëm për Ditën e Gruas - Bota Sot
Meghan Markle zgjodhi një fustan me çmim të arsyeshëm për Ditën e Gruas

Bota e Yjeve

Meghan Markle zgjodhi një fustan me çmim të arsyeshëm për Ditën e Gruas

Më: 11 mars 2019 Në ora: 14:48
Meghan Markle

Meghan Markle veshi një fustan me çmim të arsyeshëm në Ditën e Gruas.

Ajo ishte në panel ndërkombëtar për nder të kësaj dite në King’s College në Londër, të premten.

Dukesha e Sussex iu bashkua panelistëve si Annie Lennox dhe modelja Adëoa Aboah për të diskutuar.

Edhe pse Meghan fustanin e kombinoi me aksesorë të shtrenjtë, ajo iu la mbresa për veshjen e saj të thjeshtë që zgjodhi në Ditën e Gruas.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...