Vesh fustanin mbrapsht, ylli i telenovelave ‘fëlliqet’ në Tapetin e Kuq! - Bota Sot
Vesh fustanin mbrapsht, ylli i telenovelave ‘fëlliqet’ në Tapetin e Kuq!

Bota e Yjeve

Vesh fustanin mbrapsht, ylli i telenovelave ‘fëlliqet’ në Tapetin e Kuq!

Më: 13 mars 2019 Në ora: 15:21
Angelique Boyer

Aktorja e preferuar e telenovelave Angelique Boyer është përballur me një incident aspak të këndshëm teksa ka parakaluar në një event të rëndësishëm në Meksikë. Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve TVYNovelas Aëards, ylli i telenovelave ka veshur mbrapsht fustanin e saj duke e pikasur gafën pasi parakaloi në Tapetin e Kuq në krah të partnerit të saj Sebastian Ruli.

Fustani në formë V-je i tejdukshëm i veshur mbrasht për pak sa i zbuloi dekoletenë aktores së njohur.

Boyer u mundua ta kalonte situatën e sikletshme me humorë dhe sportivitet e nuk ndalonte të qeshurat teksa falenderonte fansat që e kuptuan gabimin e saj.  30-vjeçare ishte një ndër fitueset e ceremonisë duke u vlerësuar si Aktorja më e mirë për rolin e saj të Lucia Borges.

Aktorja pasi ka nderruar fustanin duke e veshur sië duhet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...