Një nuse e bukur si Agnesa Vuthaj - Bota Sot
Një nuse e bukur si Agnesa Vuthaj

Bota e Yjeve

Një nuse e bukur si Agnesa Vuthaj

Më: 14 mars 2019 Në ora: 23:06
Agnesa Vuthaj

Ish Miss-i i njohur shqiptar, bukuroshja Agnesa e Vuthaj, ka bërë një fotosesion të ri, ku është shfaqur e veshur me fustanin e bardhë dhe vellon e nuses.

Ajo mbetet njëra prej bukurosheve që nga viti 2003, kur ishte zgjedhur Miss-Kosova dhe më pas edhe Miss Shqipëria.

Por, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave më të bukura shqiptare në qarkullim, ndërsa ende arrin të jetë “in”.

Pavarësisht kësaj, Agnesa vazhdon të mbetet njëra prej bukurosheve të shoubizzit, e cila, edhe pse shfaqet shumë shpesh në publik, nuk flet kurrë për jetën e saj private.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...