Ann-Kathrin, goli më i bukur i Mario Gotzes! - Bota Sot
Ann-Kathrin, goli më i bukur i Mario Gotzes!

Bota e Yjeve

Ann-Kathrin, goli më i bukur i Mario Gotzes!

Më: 15 mars 2019 Në ora: 00:21
Ann-Kathrin Gotze

Milano në këmbët e Ann-Kathrin Gotze.

Partnerja e Mario, sulmuesit gjerman të Borussias së Dortmundit, ka mbërritur në Itali për shkak të disa impenjimeve që lidhen me Javën e Modës në kryeqendrën e Lombardisë.

Ann-Kathrin, me buzëqeshjen e saj të ëmbël dhe fizikun e mrekullueshëm është një bukuri autentike teutone, që ka rrëmbyer zemrën e kampionit të botës në vitin 2014.

Për disa ditë ajo konsiderohet “mbretëresha” e rrugëve të Milanos.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...