Asistentja e pilotëve në Moto GP do t’iu lë pa gjumë - Bota Sot
Asistentja e pilotëve në Moto GP do t’iu lë pa gjumë

Bota e Yjeve

Asistentja e pilotëve në Moto GP do t’iu lë pa gjumë

Më: 15 mars 2019 Në ora: 00:27
Eva Padlock

Ajo është bërë e njohur në garat e Moto GP, si një nga modelet që mban çadrat te pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e ka fshehur pasionin e saj për motorët.

Bëhet fjalë për modelen e lindur në Barcelonë por me origjinë çeke, Eva Padlock, e cila tashmë po pushton edhe rrjetet sociale, me fotot e saj joshëse, ku nuk ngurron të nxjerrë në pah hiret dhe për këtë arsye sëfundmi ka arritur kuotën e 1 milionë ndjekësve.

Eva njihet si edhe një tifoze e Juventusit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...