Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran - Bota Sot
Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran

Bota e Yjeve

Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran

Më: 15 mars 2019 Në ora: 06:44
Ciara

Ciara kishte shtuar 27 kg gjatë kohë sa ishte shtatzënë me beben e dytë, por duke falënderuar vaktet e vogla ajo tashmë duket tepër seksi

Ciara kishte shtuar 27 kg kur ishte shtatzënë me vajzën e dytë Sienna që e ka me yllin e futbollit amerikan Russel Wilsson.

Por, 33 vjeçarja tashmë duket si një sirenë ku ka konsumuar vakte të vogla dhe ka bërë fitnes të vazhdueshëm.

Image

Këtë gjë ajo e ka thënë në një intervistë për InStyle, ku është në ballinën e kësaj reviste për muajin prill.

“Haja shumë. Patate te skuqura, makarona, bukë misri. Dëshiroja të haja edhe kur nuk ishin ditët e falënderimeve…jam një vajzë jugore. Ne dëshirojmë të hamë!|”, ka thënë ai.

Por, bukuroshja e ka humbur shpejt peshën e fituar pasi që solli në jetë Siennan, një gjë që sipas saj erdhi nga përkushtimi i saj.

“Zgjohem në mëngjes, i jepja gji bebes, konsumoja vakte të vogla, stërvitesha, kthehesha në shtëpi, bëja pompa, prapë konsumoja vakt të vogël, ushqeja me gji beben, haja drekë, pastaj prapë bëje fitnes”, ka thënë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...