Ja pse Tika Camaj është femra më e bukur shqiptare - Bota Sot
Ja pse Tika Camaj është femra më e bukur shqiptare

Bota e Yjeve

Ja pse Tika Camaj është femra më e bukur shqiptare

Më: 15 mars 2019 Në ora: 06:50
Tika Camaj

Modelja shqiptare në Amerikë, shqiptarja Tika Camaj ka treguar se pse është njëra prej femrave më të bukura në botë

Tika është njëra prej modeleve më të kërkuara në Amerikë, sidomos për sfilimin në bikine.

Njëjtë e ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar disa prej fotove të saj në Instagram që janë pjesë e një koleksioni të bikineve.

Image
Image

Vijat e trupit të Tikas janë tepër seksi, derisa ajo thekson edhe të pasmet e saj.

Tika është vlerësuar si njëra prej femrave më të bukura shqiptare dhe videot dhe fotot e saj e tregojnë këtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...