Kaq të bukur nuk e keni parë Irinan - Bota Sot
Kaq të bukur nuk e keni parë Irinan

Bota e Yjeve

Kaq të bukur nuk e keni parë Irinan

Më: 15 mars 2019 Në ora: 20:31
Irina Shayk

Irina Shayk ka treguar edhe njëherë se është supermodele e madhe derisa ka pozuar në të brendshme për fushatën e kompanisë “Intimissimi”

Supermodelja ikonike, e cila është një fytyre e këtij brendi te të brendshmeve për më shumë se një dekadë, ka bombarduar përsëri.

Irina Shayk ka treguar në fotosesionin e fundit pse është njëra prej modeleve më të kërkuara në këtë industri, derisa ka prezantuar koleksionin e mëndafshit për “Intimissimi”.

Ylli i ballinës Vogue (33), ka treguar format e saj dhe asetet në një seri të fotografive ku ka pozuar me veshje të gjumit dhe të brendshme.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...