Ashley Graham, bombastike në bikini - Bota Sot
Ashley Graham, bombastike në bikini

Bota e Yjeve

Ashley Graham, bombastike në bikini

Më: 16 mars 2019 Në ora: 06:53
Ashley Graham

Ashley Graham ka krijuar një linjë të veçantë të bikineve për shkak se nuk mund të gjente bikine “seksi” që tregonin format e saj

Modelja nga kjo linjë është bërë një biznesmene e suksesshme në botën e modës.

“Swimsuits For All” (bikine për të gjitha) është një biznes online për gratë, i specializuar për trashaluqe.

Image

Brendi thotë se po ashtu ata e luftojnë “dallimin për peshën”.

“Swimsuits For All” për herë të parë është parë më 2015 dhe Graham është fytyra e këtij brendi.

Në majin e 2016-ës, ajo lansoi dy koleksione të linjës së saj për bikine, që quhen “Ashley Graham x Swimsuits For All”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...