Pyetet se a e di ku ndodhet Shqipëria? Ciara thotë jo vetëm që e di por edhe përshëndetë në shqip - Bota Sot
Pyetet se a e di ku ndodhet Shqipëria? Ciara thotë jo vetëm që e di por edhe përshëndetë në shqip

Bota e Yjeve

Pyetet se a e di ku ndodhet Shqipëria? Ciara thotë jo vetëm që e di por edhe përshëndetë në shqip

Më: 16 mars 2019 Në ora: 12:08
Ciara

Këngëtarja e famshme, Ciara, është shumë e pëlqyer në mbarë botën për këngët e saj.

Të shumtë janë edhe fansat e saj në Shqipëri dhe Kosovë, të cilët me dëshirën më të madhe dëgjojnë këngët e saj, e aq më tepër do ta preferonin një takim apo lidhje të drejtpërdrejt me të.

Një mundësi të tillë e ka pasur së fundmi një fanse e këngëtares nga Shqipëria, e cila ka kontaktuar me Ciaran përmes një lidhjeje direkte në rrjetin social Instagram.

Fillimisht fansja pyetet nga këngëtarja e famshme se prej nga vjen, dhe ajo i përgjigjet duke thënë “Nga Shqipëria”, vend ky i cili duket të mos jetë i panjohur për Ciaran.

“O sa mirë! E kam idenë ku bie përafërsisht, por nuk kam qenë ndonjëherë”, ka thënë këngëtarja në video.

Pas një bisede të shkurtër dhe një sërë komplimentesh nga fansja, Ciara e përmbyll bisedën duke i kërkuar asaj t’i mësojë se si thuhet “Buy (Mirupafshim)” në shqip.

Dhe e njëjta arriti t’i thotë “Mirupafshim” në shqip fanses së saj të zjarrtë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...