Në shtrat me Emily Ratajkowski - Bota Sot
Në shtrat me Emily Ratajkowski

Bota e Yjeve

Në shtrat me Emily Ratajkowski

Më: 16 mars 2019 Në ora: 18:07
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski vazhdon të provokojë me fotot e saj.

Aktorja dhe modelja 27 vjeçare është veshur me të brendshme të bardha, ngjyrë bezhë dhe të zezë në disa foto që ka postuar në Instagram.

Bruneta e bukur është në dhomën e gjumit përderisa ka vetëm pak makijazh dhe duket gati për shtrat.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...