Modelja shqiptare ‘djeg’ rrjetin veshur me të brendshme dhe maskë në fytyrë - Bota Sot
Modelja shqiptare ‘djeg’ rrjetin veshur me të brendshme dhe maskë në fytyrë

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare ‘djeg’ rrjetin veshur me të brendshme dhe maskë në fytyrë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 20:32
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe nuk i kursen aspak imazhet provokuese.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse në Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja shfaqet me të brendshme të zeza, ndërsa në kokë mbante maskë, ajo provokoi me pozë nga ballkoni.

“Biznesi i askujt”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën shfaqi linjat trupore në të brendshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...