Daphne Joy në të bardha, duket si në përralla - Bota Sot
Daphne Joy në të bardha, duket si në përralla

Bota e Yjeve

Daphne Joy në të bardha, duket si në përralla

Më: 17 mars 2019 Në ora: 09:55
Daphne Joy

Daphne Joy ka treguar edhe një herë linjat e saj seksi.

Këtë e ka bërë në një veshje e cila nuk linjte shumë vend për imagjinatë.

Në bikini të bardha të kombinuar me një fustan të tejdukshëm, Daphne dukej ‘përvëluese’ dhe në super formë.

Fiziku i saj dukej perfekt derisa ajo ekspozoj pikat e saj të forta.

Kujtojmë që Daphne ka një djalë nga lidhja me reperin, 50 cent.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...