Jennifer Lopez darkon me të fejuarin në New York - Bota Sot
Jennifer Lopez darkon me të fejuarin në New York

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez darkon me të fejuarin në New York

Më: 17 mars 2019 Në ora: 16:13
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Këngëtarja e famshme latine, Jennifer Lopez, është fotografuar nga paparacët teksa ishte duke ecur me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez.

Sipas Daily Mail, çifti dolën dje të hanin darkë në restorantin italian “Carbone” në New York.

Lopez dukej shumë bukur, pasi pati të veshur këmishë të bardhë dhe pantallona të zi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...