Jennifer Lopez vë në pah unazën gjigante të fejesës - Bota Sot
Jennifer Lopez vë në pah unazën gjigante të fejesës

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez vë në pah unazën gjigante të fejesës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:39
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez është fotografuar krah për krah me të fejuarin e saj Alex Rodriguez derisa arritën në një restorant për darkë, në qytetin e New York-ut.

49-vjeçarja vuri në pah unazën e saj gjigante të fejesës, ndërsa ishte e veshur me xhinse dhe një pallto të gjatë..

Ndërkaq Alex, kishte të veshur një pallto gri parë këtë natë romantike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...