Sa i ëmbël: Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës - Bota Sot
Sa i ëmbël: Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës

Bota e Yjeve

Sa i ëmbël: Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:48
Sinan Hoxha me gruan dhe djalin e tij

Tre vite më parë çifti shumë i dashur për publikun, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Andrra solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosi emri Ansi.

Ashtu si shumë fëmijë të showbizit, edhe Ansi ka një faqe në Instagram të cilën e menaxhon Andrra e ku poston shpesh foto të vogëlushit.

Së fundmi në faqen e Ansit është postuar një foto e tij me Sinanin. Ansi shfaqet si një djalë i rritur teksa buzëqeshja e tij e ka ëmbëlsuar foton në të cilën babë e bir kanë marrë shumë komplimenta.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...