Pas lajmit të fejesës, Morena Taraku merr unazën marramendëse nga partneri - Bota Sot
Pas lajmit të fejesës, Morena Taraku merr unazën marramendëse nga partneri

Bota e Yjeve

Pas lajmit të fejesës, Morena Taraku merr unazën marramendëse nga partneri

Më: 18 mars 2019 Në ora: 09:08
Morena Taraku

Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku pak javë më parë habiti gjithë fansat e saj teksa publikoi një foto ku shfaqej me një unazë fejese në dorë dhe ku tregonte se i kishte thënë po partnerit.

Të gjithë u habitën duke qenë se këngëtarja vetëm pak muaj më parë i dha fund lidhjes me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Mirëpo, lidhur me lajmin e  fejesës ajo nuk foli më duke i lënë të gjithë të jenë kurioz.

Ditën e djeshme, Morena ka publikuar një foto ku shihet një unazë e mbushur me gure të çmuar e firmës luksoze ‘Cartier’. Pranë fotos Morena ka vendosur vetëm një zemër duke na lënë të kuptojmë se është një dhuratë nga i dashuri i saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...