E urren Era Istrefin? Reperi shqiptar Gashi shpërthen keq - Bota Sot
E urren Era Istrefin? Reperi shqiptar Gashi shpërthen keq

Bota e Yjeve

E urren Era Istrefin? Reperi shqiptar Gashi shpërthen keq

Më: 18 mars 2019 Në ora: 09:10
Era Istrefi

Reperi shqiptar, Gashi është kthyer në një nga reperët më të suksesshëm të momentit me hitet e tij që dëgjohen kudo. Gashi i cili jeton dhe vepron në SHBA ka arritur të bëhet i famshëm ndërkombëtarisht e me këtë sukses i ka bërë krenarë të gjithë.

Reperi është shumë aktiv në rrjete sociale ku së fundmi në një postim të tij ka rënë në sy komenti i një fansi i cili e pyet pse e urren Era Istrefin.

"Pse e urren Era Istrefin? Mund ta shpjegosh?", e pyet fansi Gashin ndërsa reperi ja mbyll gojën me këtë përgjigje: "E dua Erën. Largohu nga *** me informacione të rreme".

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...