Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, shijojnë rrezet e diellit në plazh - Bota Sot
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, shijojnë rrezet e diellit në plazh

Bota e Yjeve

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, shijojnë rrezet e diellit në plazh

Më: 18 mars 2019 Në ora: 10:10
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Një ditë pasi në media u përfol për një tension në lidhjen e tyre, këta të dy u shfaqën të lumtur duke shijuar plazhën dhe rrezet e diellit, shkruan dailymail, 

përcjellë “Bota Sot”.

Ata shijuan temperaturat e larta në një plazh dhe dukeshin të lumtur.

Fundjava në plazh vjen vetëm disa ditë pasi superstari i popit ndau me fansat e tij duke iu thënë se ai po 'luftonte shumë'.

Me çështjet e vazhdueshme të shëndetit mendor dhe thashethemet e problemeve martesore, fundjavë në bregun e Orange County mund të jetë një mënyrë për çiftin që të rilidhet.

Image

 

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...