‘Vajza e sherreve’ Trejsi Sejdini habitet dhe vetë se qenka vajzë për shtëpi - Bota Sot
‘Vajza e sherreve’ Trejsi Sejdini habitet dhe vetë se qenka vajzë për shtëpi

Bota e Yjeve

‘Vajza e sherreve’ Trejsi Sejdini habitet dhe vetë se qenka vajzë për shtëpi

Më: 18 mars 2019 Në ora: 14:35
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila po bën namim jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë vendit dhe ka mbledhur nje numër të madh fansash që e ndjekin me kureshtje.

Shumë aktive në rrjetin social Instagram Trejsi ka publikuar një video ku tregon se është një vajzë për shtëpi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit gatimet e shumta të saja dhe krahas videos ka shkruajtur:

Sapo jam habitur nga aftësia ime për të gatuar’.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...