Ja si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët - Bota Sot
Ja si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët

Bota e Yjeve

Ja si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët

Më: 18 mars 2019 Në ora: 20:06
Samanta Karavello

Samanta Karavello është një këngëtare shumë e talentuar dhe me pamje shumë të ëmbël, të cilën natyrisht e ka përsosur me kalimin e viteve, ashtu siç kanë bërë të gjitha koleget e saj.

Në këtë foto, ajo është në provat e “Këngës Magjike”, 10 vite më parë kur nuk kishte bërë akoma ndërhyrjen në hundë dhe në dhëmbë. Tani duhet thënë se Samanta e ka bërë pamjen e saj aq të përsosur sa ç’ka edhe zërin.

Ndërkohë, në foto shihen se sa kanë ndryshuar edhe kompozitorët Kledi Bahiti dhe Darko Dimitrov, me të cilët Samanta ka bashkëpunuar vazhdimisht, duke sjellë këngë shumë të bukura.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...