Cristiano Ronaldo hap klinikë për transplantimin e flokëve - Bota Sot
Cristiano Ronaldo hap klinikë për transplantimin e flokëve

Bota e Yjeve

Cristiano Ronaldo hap klinikë për transplantimin e flokëve

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:44
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk dëshiron t’ju shohë tullac – ai ka hapur një klinikë të re për transplantimin e flokëve në Spanjë.

Superstari i futbollit ndërkombëtar ka lansuar Isparyën në Madrid. Ai së bashku me të dashurën e tij Georgina Rodriguez bënë hapjen solemnen ditën e hënë.

Ronaldo tha se imazhi është i rëndësishëm për të dhe se ai dëshiron të sigurohet që njerëzit e tjerë të kenë më shumë kontroll mbi mënyrën se si ata duken.

Image
Image

Kur u pyet nëse ka realizuar ndonjëherë procedurën kozmetike futbollisti tha se “kur mendoj se është e nevojshme, natyrisht do ta bëj”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...