Brenda shtëpisë moderne të Lorendanës dhe Mozzik - Bota Sot
Brenda shtëpisë moderne të Lorendanës dhe Mozzik

Bota e Yjeve

Brenda shtëpisë moderne të Lorendanës dhe Mozzik

Më: 19 mars 2019 Në ora: 15:20
Mozzik dhe Loredana

Reperja e njohur, Loredana, ka ndarë sot për herë të parë me ndjekësit e saj disa pamje nga shtëpia ku po rritet Hana e vogël.

Ajo sot ka përshëndetur fansat e saj me disa momente nga qëndrimi në shtëpi me partnerin Mozzik dhe vajzën e saj.

Në videot e publikuara nga ajo, reperi shfaqet me Hanën në krahë ndërsa mami Loredana filmon pamjen e mrekullueshme që ka para syve.Ndërkohë ajo që ra në sy është arredimi i thjeshtë i dhomës së ndenjes. Gjithashtu edhe një pamje e mahnitshme e liqenit jashtë ballkonit që na bëjnë të mendojmë se dyshja është në Gjermani.

Në shtëpinë e çiftit të famshëm, nuk mungon edhe një dekor me emrin e vogëlushes së tyre.

 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...