Valbona Selimllari publikon foton e para shumë viteve, Luana Vjolla ka diçka për t’i thënë - Bota Sot
Valbona Selimllari publikon foton e para shumë viteve, Luana Vjolla ka diçka për t’i thënë

Bota e Yjeve

Valbona Selimllari publikon foton e para shumë viteve, Luana Vjolla ka diçka për t’i thënë

Më: 19 mars 2019 Në ora: 15:27
Valbona Selimllari

Save

Në vitin 1992 ajo u kurorëzua “Miss Albania”, duke hyrë kështu në histori si miss-i i parë shqiptar.

Është fjala pikërisht për Valbona Selimllarin, e cila vazhdon të mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare.

Ditën e sotme, Vlabona ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi të shkrepur disa vite më parë. Ajo shfaqet me flokë të shkurtra deri rrëzë qafës dhe me balluke.

Duke shikuar atë foto me një të realizuar së fundmi, duket sikur vitet nuk kanë kaluar aspak për Selimllarin. Fotografia e vjetër dëshmoi edhe njëherë se bukuria e saj është natyrale dhe për t’u admiruar.

E sigurisht që nuk kanë munguar as komente shumë pozitive për Valbonën nga ana e ndjekësve të saj, mes tyre është edhe ai i moderatores së njohur, Luana Vjollca.

“Hajde bel hajde”, i komenton Luana, duke treguar se Valbona ka linja perfektë trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...