“Ti mban gjithë javën një palë mbathje”, e dashura turpëron futbollistin e Realit - Bota Sot
“Ti mban gjithë javën një palë mbathje”, e dashura turpëron futbollistin e Realit

Bota e Yjeve

“Ti mban gjithë javën një palë mbathje”, e dashura turpëron futbollistin e Realit

Më: 19 mars 2019 Në ora: 15:47
Mina Bonino

Gazetarja sportive, Mina Bonino dhe futbollisti i realit Federiko Valverde janë prej kohësh në një lidhje, teksa kjo gjë nuk është sekret. Çifti ka postuar së fundmi edhe foto së bashku, teksa nuk kanë munguar as ngacimet në rrjetin social “Instagram”.

Ka qenë pikërisht Valverde ai që e ka nisur “lojën” teksa i komentoi të dashurës së tij: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Kundërpërgjigja e gazetares seksi ka qenë epike, duke lënë pa fjalë futbollistin 20-vjeçar.

“Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”, ishte komenti i Mina Bonino.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...