Nudo në vaskë, motra e Kim Kardashian “çmend” fansat - Bota Sot
Nudo në vaskë, motra e Kim Kardashian “çmend” fansat

Bota e Yjeve

Nudo në vaskë, motra e Kim Kardashian “çmend” fansat

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:43
Kourtney Kardashian

Për të promovuar faqen e saj, Kourtney Kardashian ka realizuar imazhe t Kourtney Kardashian reja.

Fillimisht, 39-vjeçarja u ul lakuriq në banakun e tualetit dhe mbante një libër dhe një filxhan çaj në dorë.

Ndërkohë ditën e hënën, ylli i Kardashian ndau me ndjekësit e saj të shumtë një tjetër imazh shumë provokues.

Kësaj radhe, Kourtney u shfaq e zhveshur në një vaskë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...