Në fotot e “Instagram”-it shfaqet yll, por ja si ka dalë në atë të pasaportës Morena - Bota Sot
Në fotot e “Instagram”-it shfaqet yll, por ja si ka dalë në atë të pasaportës Morena

Bota e Yjeve

Në fotot e “Instagram”-it shfaqet yll, por ja si ka dalë në atë të pasaportës Morena

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:47
Morena Taaraku

Këngëtarja e njohur Morena Taaraku është një ndër femrat më të njohura të showbiz-it shqiptar. Ajo numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në “Instagram”.

Pak kohë më parë Morena u bë kryefjala e portaleve për shkak të ndarjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Ndërsa së fundmi u përfol se është në një lidhje të re dhe partnerin ka vendosur ta mbaj larg syve të publikut.

Ndërkohë pozat e saj provokuese në “Instagram” dhe jeta luksoze që ajo bën, tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Por ditën e sotme të gjithë vëmendjen e ka marrë një fotografi e këngëtares. Morena ka postuar në “Instastory” foton e pasaportës.

Jemi mësuar që ta shohim gjithmonë të kuruar në çdo detaj, por edhe në foton e para ca kohësh, Morena shfaqet njësoj e bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...