Nuk do të shihni femër më të bukur për sonte - Bota Sot
Nuk do të shihni femër më të bukur për sonte

Bota e Yjeve

Nuk do të shihni femër më të bukur për sonte

Më: 19 mars 2019 Në ora: 22:55
Helga Lovekaty

Kur jemi të femrat e bukura dhe modelet atëherë sigurisht gjithmonë mendja na shkon tek femrat ruse

Se ka të tilla mjaft është dëshmuar disa herë, por modelja e fundit, Helga Lovekaty konsiderohet një bukuroshe e përkryer.

Në fotot e fundit që kanë postuar mediat, ajo tregon asetet e saj në bikine sportive.

Image
Image

Helga konsiderohet një bukuroshe e përkryer, kurse thuhet se më shumë gjasë do ja zë vendin Irina Shayk, e cila po ashtu u bë e famshme si modele nga Rusia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...