Instagrami mund të penalizojë ish të dashurën e Bieber-tregoj më shumë se duhet - Bota Sot
Instagrami mund të penalizojë ish të dashurën e Bieber-tregoj më shumë se duhet

Bota e Yjeve

Instagrami mund të penalizojë ish të dashurën e Bieber-tregoj më shumë se duhet

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:40
Sahara Ray

Ish e dashura e Justin Bieber, Sahara Ray ka rrezikuar përjashtimin nga Instagrami pasi që ajo ka ekspozuar thithkat e saj gjatë pushimeve të saj në Meksikë

Ajo nuk është e panjohur për asetet e saj tepër seksi.

Sahara Ray ka treguar format e saj edhe në një video që ka postuar në rrjetet sociale të martë ku ka treguar gjoksin e saj gjigant dhe ka treguar thithkat në një klip live që e ka transmetuar në Instagram.

Por, modelja 25 vjeçare rrezikon që të penalizohet nga ky rrjet sociale përderisa ajo ka treguar gjoksin e saj më shumë se duhet gjatë pushimeve të saj në Costa Careyes në Meksikë.

Bukuroshja bionde duket se ishte e shtrirë në krevat e pranë saj ishte një shok mashkull para kamerës së të cilit ajo bënte videon e nxehtë.

Ajo dukej plotësisht e pa shqetësuar, por modelja qesh dhe tregon trupin e saj të zhveshur para kamerës duke treguar edhe thithkat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...